کمیته اشتغال زرندیه

 درج خبر : 27 آذر 1393

جلسه کمیته اشتغال شهرستان زرندیه برگزار شد .

جلسه کمیته اشتغال شهرستان زرندیه به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

 

در ابتدای این جلسه محمد کردی فرماندار شهرستان زرندیه ضمن خیر مقدم و عرض تسلیت به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم ( ص ) و حضرت امام حسن مجتبی ( ع ) به حاضرین در جلسه و ضمنآرزوی قبولی عزاداری در ایام ماه محرم گفت:  مسؤلان باید با تمام توان و با رویکرد شتابان شرایط جذب سرمایه های داخلی و خارجی را برای اشتغال زایی در شهرستان فراهم کنند.

وی تصریح کرد: اتخاذ تدابیر لازم در کارگروه اشتغال شهرستان نیز کمک می نماید تا معضل بیکاری به حداقل برسد و فرد جویای کار بتواند در شهرستان مشغول به کار گردد و ما کمبود نیروی کار مورد نیاز خود را از شهرهای دیگر استان تأمین نماییم.

نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان زرندیه با توجه به آمار اشتغال ایجاد شده در 9 ماهه اول سال جاری بیان کرد : در 9 ماه اول سال جاری ، اشتغال تعهد شده در کارگروه اشتغال استان مرکزی به تحقق رسیده است و در ماه های آتی نیز افزوده خواهد شد که این موضوع نشانگر فعالیت های اقتصادی مطلوب  در سطح شهرستان زرندیه می باشد .

کردی تصریح کرد: از این رو موضوع حمایت از بخش خصوصی و ایجاد سرمایه‌گذاری برای جذب افراد تحصیلکرده و ایجاد اشتغال برای آنان نیز در دستور کار کارگروه اشتغال است چرا که معتقدیم شهرستان زرندیه شرایط و بستر لازم را برای ایجاد اشتغال در حوزه‌های گوناگون و به تبع آن توسعه اقتصادی را داراست.

فرماندار شهرستان زرندیه با اشاره به اعتبارات ابلاغ شده به بانک ها در جهت اعطای تسهیلات به طرح های ادارات بهزیستی و کمیته امداد بیان کرد : انتظار می رود با واگذاری تسهیلات به متقاضیان اشتغالزایی در قالب طرح های کمیته امداد و بهزیستی درصد تولید اشتغال در شهرستان زرندیه افزایش چشمگیری داشته باشد .

در این جلسه آقای خدادادی رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرندیه گزارشی از وضعیت درصد اشتغال به تفکیک ادارات را ارائه نمود .

در انتهای این جلسه مدیران ادرات و بانک های حاضر در جلسه گزارش عملکرد را ارائه نمودند .

 

/ 0 نظر / 18 بازدید